HAKER UMYSŁU kurs

Haker Umysłu to kurs, na którym nabędziesz kompetencji związanych z wywieraniem wpływu. Dowiesz się tu czym jest wywieranie wpływu i czym się różni od manipulacji, a także poznasz metody, które pozwolą ci obronić się przed manipulacją.

Kurs składa się z 6 spotkań, na każdym poznasz i przećwiczysz kolejne techniki związane z wywieraniem wpływu.

Szkolenia Haker Umysłu to kontynuacja i rozwinięcie kursu Manager Umysłu, na którym opanowywaliśmy umiejętności związane z zarządzaniem swoim umysłem – motywacja, koncentracja, pamięć, stres. Na kursie Haker Umysłu wiedzę tę rozszerzamy o umiejętności związane z lepszym zrozumieniem mechanizmów działania innych osób, co przekłada się na umiejętności kontroli i wywierania wpływu.

Start: 11 maja 2017, spotykamy się co czwartek w godz. 18:00 – 20:00.

Tematyka:

1. Typy psychologiczne – jak ludzie odbierają i przetwarzają informacje, na jakie komunikaty reagują i jak to wykorzystać w wywieraniu wpływu. Moduł oparty o teorie Psychologii Różnic Indywidualnych.

2. Gry i zagrywki statusowe – jak podwyższać swój własny wizerunek w oczach rozmówcy, jakie zachowania, reakcje i zwroty podwyższają status, a jakie obniżają. Po czym rozpoznać osoby o wysokim statusie od osób, które wysoki status symulują. Dowiedz się:

– co powoduje 90% kłótni i konfliktów,
– dlaczego większość ludzi bardziej boi się poniżenia niż śmierci
– jakie zachowania poprawiają a jakie niszczą nasz wizerunek

3. Skuteczne oraz wadliwe wzorce komunikacyjne – jakich słów używać, a jakich unikać, by zawsze osiągać zamierzony efekt. W jaki sposób ludzie podejmują decyzję i co zrobić by wpłynąć na ten proces.

4. Zasady wywierania wpływu wg. Cialdiniego w praktyce – jedne z najbardziej znanych metod wywierania wpływu przedstawione w postaci 5 praktycznych metod. Dowiedz się jak zawodowcy wywierają na tobie wpływ I jak się przed tym obronić.

5. Storytelling. Opowiadanie historii czy metafor to jedna  z najskuteczniejszych I najszybszych metod wywierania wpływu poprzez zmianę postaw. Jest to też metoda, której można się niezwykle łatwo nauczyć stosując się do zasad tworzenia inspirujących historii.

6. Mowa ciała – wywieranie wpływu oraz odczytywanie komunikatów niewerbalnych. Ciało mówi więcej niż sobie z tego zdajemy sprawę. Wyraża nasze postawy, aspiracje czasem lęki w sposób symboliczny i często niekontrolowany. Nauczenie się panowania nad przekazem niewerbalnym oraz odczytywanie sygnałów od innych jest jedną z ciekawszych umiejętności związanych  z wywieraniem wpływu.

Na każdym spotkaniu omawiany jest jeden temat, do niego dobierane są ćwiczenia, tak, aby spotkania miały jak największą skuteczność. Uczestnicy mają również możliwość zaplanowania treningów tych umiejętności w czasie pomiędzy spotkaniami.

Koszt: 77 zł jedno spotkanie, 417 zł cały kurs

Miejsce: Kraków, ul. Mogilskiej 65, piętro 4.

[Google_Maps_WD id=2 map=2]
Aby uzyskać szczegółowy program oraz informacje o kursie, zadzwoń: 506 60 60 51, lub wyślij zapytanie na adres: szkolenia@psychoedukacja.edu.pl

Koszt: 77 zł za pojedyncze spotkanie, 417 zł (462 zł) za cały kurs.

Grafik najbliższego kursu Haker Umysłu

czwartki, godz. 18:00 – 20:00:

Szkolenie Data Temat
#1 11.05.2017 Typy psychologiczne cz.1
#2 18.05.2017 Typy psychologiczne cz.2
#3 25.05.2017 Gry statusowe
#4 01.06.2017 Skuteczne oraz wadliwe wzorce komunikacyjne
#5 08.06.2017 Język perswazji i zasady wywierania wpływu
#6 15.06.2017 Storytelling jako narzędzie wywierania wpływu

Cena biletu:

Aby zarezerwować miejsce na najbliższe spotkanie wypełnij formularz:

Lub kliknij w link:

>>>ZAPISUJĘ SIĘ<<<

 

<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;” data-mce-mark=”1″>Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego <strong>ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem!</strong> Wpisz swój adres email oraz imię poniżej:</span></p>
[mc4wp_form id=”2700″]