Psychoedukacja...

Haker Umysłu to kurs, na którym nabędziesz kompetencji związanych z wywieraniem wpływu, dowiesz się tu czym ono jest oraz czym różni się od manipulacji. Nie zabraknie również metod, które pozwolą Ci obronić się przed samą manipulacją.

Kurs składa się z 6 spotkań, na każdym poznasz i przećwiczysz kolejne techniki w praktyce. Haker Umysłu to kontynuacja i rozwinięcie kursu Manager Umysłu, na którym opanowywaliśmy umiejętności związane z zarządzaniem swoim umysłem – motywacja, koncentracja, pamięć, stres. Na tym kursie wiedzę tę rozszerzamy o umiejętności związane z lepszym zrozumieniem mechanizmów działania innych osób, co przekłada się na umiejętności kontroli i wywierania wpływu.

Kurs składa się z 6 modułów

Moduł 1: Typy psychologiczne
Jak ludzie odbierają i przetwarzają informacje, na jakie komunikaty reagują i jak to wykorzystać w wywieraniu wpływu. Moduł oparty o teorie Psychologii Różnic Indywidualnych.

 

Moduł 2: Gry i zagrywki statusowe
Jak podwyższać swój własny wizerunek w oczach rozmówcy, jakie zachowania, reakcje i zwroty podwyższają status, a jakie obniżają. Po czym rozpoznać osoby o wysokim statusie od osób, które wysoki status symulują. Dowiesz się dlaczego większość ludzi bardziej boi się poniżenia niż śmierci oraz jakie zachowania poprawiają a jakie niszczą nasz wizerunek

 

Moduł 3: Skuteczne oraz wadliwe wzorce komunikacyjne
Jakich słów używać, a jakich unikać, by zawsze osiągać zamierzony efekt. W jaki sposób ludzie podejmują decyzję i co zrobić by wpłynąć na ten proces.

 

Moduł 4: Zasady wywierania wpływu wg. Cialdiniego w praktyce
Jedne z najbardziej znanych metod wywierania wpływu przedstawione w postaci 5 praktycznych metod. Dowiedz się jak zawodowcy wywierają na tobie wpływ I jak się przed tym obronić.

 

Moduł 5: Storytelling
Opowiadanie historii czy metafor to jedna z najskuteczniejszych I najszybszych metod wywierania wpływu poprzez zmianę postaw. Jest to też metoda, której można się niezwykle łatwo nauczyć stosując się do zasad tworzenia inspirujących historii.

 

Moduł 6: Mowa ciała
Wywieranie wpływu oraz odczytywanie komunikatów niewerbalnych. Ciało mówi więcej niż sobie z tego zdajemy sprawę. Wyraża nasze postawy, aspiracje czasem lęki w sposób symboliczny i często niekontrolowany. Nauczenie się panowania nad przekazem niewerbalnym oraz odczytywanie sygnałów od innych jest jedną z ciekawszych umiejętności związanych z wywieraniem wpływu.

 

Na każdym spotkaniu omawiany jest jeden temat, do niego dobierane są ćwiczenia, tak aby spotkania miały jak największą skuteczność. Uczestnicy mają możliwość rozplanowania tych treningów między kolejnymi spotkaniami, aby w życiu codziennym wypróbować omawiane techniki.

Gdzie i kiedy?

Kurs Haker Umysłu najczęściej realizowany jest jako kontynuacja Managera Umysłu, więc jego rozpoczęcie przypada na tydzień po ostatnim szkoleniu z aktualnego Managera. Do końca lutego trwa XIII edycja Managera, więc następnej edycji Hakera można spodziewać się już z początkiem marca.

Spotykamy się zazwyczaj w godzinach: 18:00 – 20:00. Jeżeli  temat Cię zainteresował to wypełnij formularz, który znajdziesz na dole strony, a my prześlemy Ci informację o następnej realizowanej edycji.


Kurs składa się z cyklu 6 spotkań, co tydzień o tej samej porze, każde poświęcone innemu tematowi, spotykamy się w Krakowie przy ul. Lubicz 3, piętro II, sala 218.

Grafik aktualnego Hakera Umysłu

Szkolenie Data Temat
#1 09.01.19 Typy psychologiczne cz.1
#2 16.01.19 Typy psychologiczne cz.2
#3 23.01.19 Gry i zagrywki statusowe
#4 30.01.19 Skuteczne oraz wadliwe wzorce komunikacyjne
#5 06.02.19 Język perswazji i zasady wywierania wpływu
#6 13.02.19 Storytelling jako narzędzie wywierania wpływu + Mowa ciała

 

Kto prowadzi szkolenia?

Amadeusz Ley – psycholog, certyfikowany trener, wykładowca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych. Autor programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej.

Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager UmysłuHaker UmysłuLearn2Learn,  Rozum i SerceMistrzowski trening).

Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: „Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

Amadeusz Ley trener psychoedukacja

Jak można się zapisać?

Zapisać można się poniżej, dostępne są 3 opcje cenowe:

420 zł

Jedno szkolenie

Przyjdź na pierwsze spotkanie i sprawdź, czy to dla Ciebie.

Zawsze możesz dopłacić pozostałą kwotę i zostać na cały kurs.

Dobre rozwiązanie, jeżeli temat Cię zainteresował, ale nie jesteś do końca przekonany czy się sprawdzi u Ciebie.

1700 zł

320 zł*

Cały kurs

Cały kurs, trwający 6 tygodni. To 6 spotkań, każde z nich wprowadza kolejny etap w rozwoju.

W cenie otrzymujesz materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pełny skrypt uczestnika.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że tego obecnie potrzebujesz i masz świadomość, że praca nad sobą to proces, który wymaga czasu.

*Cena promocyjna dla osób, które ukończyły kurs Manager Umysłu

 2150 zł

Pakiet VIP

Cały cykl 6 potkań grupowych, materiały szkoleniowe, w tym skrypt uczestnika oraz przerwy kawowe.

Pakiet VIP obejmuje dodatkowe dwa spotkania z psychologiem, w trakcie których pracujemy na bardziej zaawansowanych technikach, dobieranych indywidualnie do uczestnika oraz opiekę mentorską w czasie i 2 miesiące po szkoleniu.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że twoja sytuacja nie jest standardowa, masz większe oczekiwania od pracy nad sobą i chcesz to robić pod okiem profesjonalisty.

Gwarantujemy 100% skuteczność naszych metod. Jeżeli jednak efekt nie będzie satysfakcjonujący, zobowiązujemy się do zwrotu poniesionych kosztów.

 

Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś na udział w kursie, chcesz zapłacić później albo po prostu chcesz otrzymywać powiadomienia o następnych edycjach, to wypełnij formularz, który znajduje się poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie.

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących kursu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

t: 506 60 60 51
@: biuro@psychoedukacja.edu.pl