Psychoedukacja...

Haker Umysłu to kurs, na którym nabędziesz kompetencji związanych z wywieraniem wpływu, dowiesz się tu czym ono jest oraz czym się różni od manipulacji. Nie zabraknie również  metod, które pozwolą Ci obronić się przed samą manipulacją.

Kurs składa się z 6 spotkań, na każdym poznasz i przećwiczysz kolejne techniki w praktyce.

Szkolenia Haker Umysłu to kontynuacja i rozwinięcie kursu Manager Umysłu, na którym opanowywaliśmy umiejętności związane z zarządzaniem swoim umysłem – motywacja, koncentracja, pamięć, stres. Na kursie Haker Umysłu wiedzę tę rozszerzamy o umiejętności związane z lepszym zrozumieniem mechanizmów działania innych osób, co przekłada się na umiejętności kontroli i wywierania wpływu.

 

Start: 16 stycznia 2018, spotykamy się co wtorek godz. 18:00 – 20:00

Tematyka

Moduł 1: Typy psychologiczne
Jak ludzie odbierają i przetwarzają informacje, na jakie komunikaty reagują i jak to wykorzystać w wywieraniu wpływu. Moduł oparty o teorie Psychologii Różnic Indywidualnych.

 

Moduł 2: Gry i zagrywki statusowe 
Jak podwyższać swój własny wizerunek w oczach rozmówcy, jakie zachowania, reakcje i zwroty podwyższają status, a jakie obniżają. Po czym rozpoznać osoby o wysokim statusie od osób, które wysoki status symulują. Dowiedz się:

– co powoduje 90% kłótni i konfliktów,
– dlaczego większość ludzi bardziej boi się poniżenia niż śmierci
– jakie zachowania poprawiają a jakie niszczą nasz wizerunek

 

Moduł 3: Skuteczne oraz wadliwe wzorce komunikacyjne
Jakich słów używać, a jakich unikać, by zawsze osiągać zamierzony efekt. W jaki sposób ludzie podejmują decyzję i co zrobić by wpłynąć na ten proces.

 

Moduł 4: Zasady wywierania wpływu wg. Cialdiniego w praktyce
Jedne z najbardziej znanych metod wywierania wpływu przedstawione w postaci 5 praktycznych metod. Dowiedz się jak zawodowcy wywierają na tobie wpływ I jak się przed tym obronić.

 

Moduł 5: Storytelling
Opowiadanie historii czy metafor to jedna  z najskuteczniejszych I najszybszych metod wywierania wpływu poprzez zmianę postaw. Jest to też metoda, której można się niezwykle łatwo nauczyć stosując się do zasad tworzenia inspirujących historii.

 

Moduł 6: Mowa ciała
Wywieranie wpływu oraz odczytywanie komunikatów niewerbalnych. Ciało mówi więcej niż sobie z tego zdajemy sprawę. Wyraża nasze postawy, aspiracje czasem lęki w sposób symboliczny i często niekontrolowany. Nauczenie się panowania nad przekazem niewerbalnym oraz odczytywanie sygnałów od innych jest jedną z ciekawszych umiejętności związanych  z wywieraniem wpływu.

 

Na każdym spotkaniu omawiany jest jeden temat, do niego dobierane są ćwiczenia, tak, aby spotkania miały jak największą skuteczność. Uczestnicy mają również możliwość zaplanowania treningów tych umiejętności w czasie pomiędzy spotkaniami.

 

Gdzie i kiedy?

Najbliższy kurs rozpoczyna się we wtorek 15 marca 2018, 18:00 - 20:00. 
Spotykamy się w Krakowie przy ul. Zygmunta Augusta 5/1.

Grafik najbliższego kursu Haker Umysłu

Szkolenie Data Temat
#1 15.03.2018 Typy psychologiczne cz.1
#2 22.03.2018 Typy psychologiczne cz.2
#3 29.03.2018 Gry statusowe
#4 05.04.2018 Skuteczne oraz wadliwe wzorce komunikacyjne
#5 12.04.2018 Język perswazji i zasady wywierania wpływu
#6 19.04.2018 Storytelling jako narzędzie wywierania wpływu

Aby uzyskać szczegółowy program oraz informacje o kursie, zadzwoń:  506 60 60 51, lub wyślij zapytanie na adres: szkolenia@psychoedukacja.edu.pl

Kto prowadzi szkolenia?

Amadeusz Ley – psycholog, wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych, twórca programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej. Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager UmysłuLearn2LearnMistrzowski trening oraz Podróż przez style poznawcze). Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: “Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

Jak można się zapisać?

Zapisy odbywają się przez formularz zamieszczony poniżej, dostępne są 3 opcje cenowe:

420 zł

Jedno szkolenie

Przyjdź i sprawdź, czy to dla Ciebie.

Zawsze możesz dopłacić pozostałą kwotę i zostać na cały kurs.

Dobre rozwiązanie, jeżeli temat Cię zainteresował, ale nie jesteś do końca przekonany czy się sprawdzi u Ciebie.

 

1700 zł

Cały kurs

Cały kurs, trwający 6 tygodni. To 6 spotkań, każde z nich wprowadza kolejny etap w rozwoju.

W cenie otrzymujesz materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pełny skrypt uczestnika.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że chcesz dowiedzieć się więcej o manipulacji i wywieraniu wpływu i masz świadomość, że nauczenie się odpowiednich technik wymaga czasu.

2150 zł

Pakiet VIP

Cały cykl 6 spotkań grupowych, materiały szkoleniowe, w tym skrypt uczestnika oraz przerwy kawowe.

 

Pakiet VIP obejmuje dodatkowe dwa spotkania z psychologiem gdzie przerabiane są bardziej zaawansowane techniki, wybierane narzędzia perswazji indywidualnie dopasowane do uczestnika
Pakiet zawiera także 
opiekę mentorską w czasie i  2 miesiące po szkoleniu.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że chcesz dowiedzieć się więcej i zrozumieć interakcje międzyludzkie na dużo wyższym poziomie i chcesz to robić pod okiem profesjonalisty.

Zarezerwuj swoje miejsce

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących kursu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

t: 506 60 60 51
@: biuro@psychoedukacja.edu.pl