Psychoedukacja...

Zabrakło mi motywacji”, „zbyt często odkładam na później”, „nie mam wiary w siebie” – to najczęstsze powody niepowodzeń w osiąganiu celów. Nie ma się co dziwić, żyjemy w czasach, w których ilość informacji odbieranych w trakcie dnia wielokrotnie przekracza nasze możliwości, stąd też trudno zdecydować co jest w tym momencie najważniejsze. Z drugiej strony wciąż rosnące wymagania z zewnątrz sprawiają, że musimy być coraz skuteczniejsi, szybsi i bardziej zmotywowani. Inne sprawy trzeba odłożyć na później – mało zostaje czasu na przyjemności, odpoczynek czy rozwój.

Wiele osób próbuje pogodzić różne wyzwania i obowiązki; pracę, studia (czasem jedno i drugie), rodzinę, z ciągłą potrzebą doskonalenia i rozwoju. Tak powstał pomysł na kurs Manager Umysłu – zarządzaj swoim umysłem. Jest to cykl 8 spotkań poświęconych najskuteczniejszym metodom rozwoju osobistego.

Spotkania podzielone są na 5 działów

 1. Bezgraniczna motywacja
 2. Pokonaj prokrastynację
 3. Doskonała pamięć i koncentracja
 4. Radzenie sobie ze stresem
 5. Zmiana osobista

Czym jest ten kurs


Spotkaniem z ambitnymi i ciekawymi ludźmi, ludźmi, którym się chce – takimi jak Ty

Warsztaty, na których przećwiczysz w praktyce najskuteczniejsze metody zarządzania własnym umysłem

Konkretne, skuteczne narzędzia, z których każdy wybierze coś dla siebie

Spotkania w 100% nastawione na twój rozwój i satysfakcję

Czym nie jest ten kurs


Spotkaniem z ludźmi, którym się nic nie chce

Kolejnym szkoleniem, na którym dowiesz się co robisz źle i jak „teoretycznie” można byłoby to zrobić lepiej

Zestawem przypadkowych technik z przestarzałych podręczników

Szkoleniem, które pobudza emocje, na chwilę poprawia samopoczucie i nic po sobie nie zostawia

Jakie są tajemnice bezgranicznej motywacji i czemu zmuszanie się do pracy przynosi efekty przeciwne do zamierzonych? Jak robić to, co musimy, z taką samą chęcią jak to, co bardzo lubimy?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, wzbogacone o praktyczne ćwiczenia, dostosowane do różnych typów motywacji pomogą najbardziej zdemotywowanym obudzić w sobie bezkresne pokłady energii, a tym pracowitym, znacznie rozwinąć swój potencjał. Ćwiczenia opierają się m.in. o błyskawiczną motywację M. Pantalona, odkrywanie indywidualnego systemu wartości oraz metody wglądowe.

Większość z nas ma takie dziedziny, w których z ogromną chęcią, natychmiast oddaje się pewnym czynnościom oraz takie, które z uporem odkłada na później. Wtedy pojawia się stres, nadrabianie na ostatnią chwilę i wyrzuty: „czemu nie zabrałem się za to wcześniej”, albo „ja to chyba po prostu jestem leniem”. Nic bardziej mylnego, odwlekanie nie ma nic wspólnego z lenistwem. Jest raczej charakterystyczne dla osób ambitnych i inteligentnych (właśnie tak, więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na szkoleniu lub pobierając naszego ebooka zapisując się na newsletter).

Najważniejsze jednak jest to, że można z tym walczyć. Teraz, nie później. Podczas szkolenia przećwiczysz 5 sposobów walki z prokrastynacją. dowiesz się skąd się bierze i jaki jest mechanizm odwlekania.

Ta część kursu pozwoli Ci zapoznać się z podstawowymi zasadami działania pamięci. Już samo poznanie tych zasad pozwoli ci przyspieszyć proces nauki kilkukrotnie. Ponadto poznasz i przećwiczysz w praktyce ćwiczenia pobudzające koncentrację oraz najbardziej skuteczne techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętanie dowolnej ilości informacji stanie się prostsze niż kiedykolwiek!

Moduł ten poświęcony jest zmianie, zarówno w sensie ogólnym i w konkretnych sytuacjach. Dzięki temu dowiesz się, dlaczego postanowienia noworoczne nie mają szans powodzenia, a nauka umiejętności wyczytanych w poradnikach jest trudna do przeprowadzenia. Przy pomocy prostych ćwiczeń nauczysz się jak realizować swoje postanowienia tak, aby nie były tylko pobożnymi życzeniami.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, regularne ćwiczenia fizyczne, czy rzucenie palenia, każda zmiana rządzi się pewnymi prawami. Poznanie tych praw, w połączeniu z ćwiczeniami wspomagającymi planowanie i realizowanie pożądanych zachowań, pozwoli ci tak pokierować swoim rozwojem osobistym, by wszystkie, nawet najśmielsze marzenia znalazły się w zasięgu ręki.

Gdzie i kiedy?

Aktualnie trwa rekrutacja na XIV edycję kursu, która rozpocznie się 29 października (niżej można znaleźć aktualne terminy spotkań). Jeżeli  temat Cię zainteresował to wypełnij formularz, który znajdziesz na dole strony, a my prześlemy Ci więcej szczegółowych informacji.

Pierwsze szkolenie zawsze poświęcone  jest jednej z najskuteczniejszych obecnie technik motywowania, która:
• w ciągu kilku minut wywołuje trwałą zmianę
• może być stosowana niemal w każdej sytuacji, zarówno na sobie jak i na innych
• zmieniła oblicze interwencji kryzysowej w amerykańskiej służbie zdrowia
• jest z powodzeniem stosowana w: zarządzaniu ludźmi, negocjacjach, sprzedaży, zmianie osobistej, rozwiązywaniu problemów w relacjach osobistych i wielu innych dziedzinach.


Kurs składa się z cyklu 8 spotkań, co tydzień o tej samej porze, każde poświęcone innemu tematowi, spotykamy się w Krakowie , w Golden Mean przy ulicy Tynieckiej 82.

Terminy szkoleń aktualnej edycji:

29.10.19 – Motywacja i motywowanie
05.11.19 – Odkrywanie wartości i celów życiowych
12.11.19 – Planowanie i realizacja celów
19.11.19 – Pokonać prokrastynację
26.12.19 – Doskonała pamięć i koncentracja
03.12.19 – Radzenie sobie ze stresem
10.12.19 – Strategie zmiany osobistej
17.12.19 – Jak utrwalać nowe nawyki

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy potrzebują w pełni wykorzystać swój potencjał umysłowy. Dotychczas uczestnikami tego kursu byli między innymi:

 • Managerowie – osoby zarządzające zespołami oraz projektami
 • Właściciele firm MŚP
 • Freelancerzy – prowadzący własną działalność
 • Lekarze
 • Prawnicy
 • Wykładowcy
 • Nauczyciele
 • Pracownicy administracji
 • Psychologowie
 • Dyrektorzy i prezesi

Kto prowadzi szkolenia?

Amadeusz Ley – psycholog, certyfikowany trener, wykładowca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych. Autor programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej.

Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager UmysłuHaker UmysłuLearn2Learn,  Rozum i SerceMistrzowski trening).

Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: „Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

Amadeusz Ley trener psychoedukacja

Jak można się zapisać?

Zapisać można się poniżej, dostępne są 3 opcje cenowe:

250

50 zł*

Jedno szkolenie

Przyjdź na pierwsze spotkanie i sprawdź, czy to dla Ciebie.

Zawsze możesz dopłacić pozostałą kwotę i zostać na cały kurs.

Dobre rozwiązanie, jeżeli temat Cię zainteresował, ale nie jesteś do końca przekonany czy się sprawdzi u Ciebie.

1700 zł

247 zł*

Cały kurs

Cały kurs, trwający 8 tygodni. To 8 spotkań, każde z nich wprowadza kolejny etap w rozwoju.

W cenie otrzymujesz materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pełny skrypt uczestnika.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że tego obecnie potrzebujesz i masz świadomość, że praca nad sobą to proces, który wymaga czasu.

 2150 zł

Pakiet VIP

Cały cykl 8 spotkań grupowych, materiały szkoleniowe, w tym skrypt uczestnika oraz przerwy kawowe.

Pakiet VIP obejmuje dodatkowe dwa spotkania z psychologiem, w trakcie których pracujemy na bardziej zaawansowanych technikach, dobieranych indywidualnie do uczestnika oraz opiekę mentorską w czasie i 2 miesiące po szkoleniu.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że twoja sytuacja nie jest standardowa, masz większe oczekiwania od pracy nad sobą i chcesz to robić pod okiem profesjonalisty.

Gwarantujemy 100% skuteczność naszych metod. Jeżeli jednak efekt nie będzie satysfakcjonujący, zobowiązujemy się do zwrotu poniesionych kosztów.

* Cena promocyjna 247 zł za cały kurs obowiązuje bezterminowo. Kurs Manager Umysłu realizuje podstawową misję firmy – szerzenie wiedzy psychologicznej w praktycznej formie, dlatego chcemy, aby był dostępny dla każdej osoby zdeterminowanej do rozwoju.

Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś na udział w kursie, chcesz zapłacić później albo po prostu chcesz otrzymywać powiadomienia o następnych edycjach, to wypełnij formularz, który znajduje się poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących kursu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

t: 506 60 60 51
@: biuro@psychoedukacja.edu.pl