Psychoedukacja...

Pewnie znasz też taki moment, kiedy czujesz, że przestajesz robić postępy. Trenujesz tak samo lub ciężej, lecz efekty przestają się pojawiać. Najwięcej osób w tym momencie właśnie rezygnuje. Nie wiedzą, że już za rogiem czeka na nich kolejny duży skok formy i umiejętności. Rezygnują, bo nie wiedzą jak się do niego dostać.

Sportowcy olimpijscy oraz osoby, które powracały do funkcjonowania po bardzo poważnych kontuzjach, osiągają sukces dzięki stosowaniu 8 zasad mistrzowskiego treninguDotyczy to różnych dziedzin: sport, taniec, sztuki walki, ale także umiejętności miękkich: zarządzanie ludźmi, sprzedaż, wystąpienia publiczne. Te same zasady zostały z powodzeniem wdrożone w zespołach handlowych, u szkoleniowców oraz przedsiębiorców, przynosząc błyskawiczny rozwój kompetencji.

W szkoleniu wyróżniamy 4 główne moduły

  1. Zasady Mistrzowskiego Treningu
  2. Odkrycie indywidualnych predyspozycji
  3. Idealny trening
  4. Ścieżka mistrzowska

Każdy z nas jest inny, każdy ma odmienne uwarunkowania i możliwości. Tak jak nie istnieje jeden klucz do wszystkich zamków, tak nie istnieje jeden sposób nauki dla wszystkich ludzi. Przy pomocy testów psychologicznych, każdy uczestnik odkrywa dominujący rodzaj inteligencji, na którym oparty jest sposób postrzegania i uczenia się ruchu. Każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia wybranych (dominujących) stylów uczenia się.

„Co mi dadzą te zajęcia?”

Przede wszystkim dowiesz się jak w pełni wykorzystać każdy trening, co w znacznym stopniu przyspieszy twoje postępy. Poza tym dowiesz się, jakie są twoje predyspozycje i atuty, które możesz wykorzystać i rozwijać podczas ćwiczeń.

Dlaczego u jednych progres jest wyraźny i robią postępy niemal z treningu na trening, podczas gdy inni potrafią przez lata trwać w miejscu? W tej części poznasz 8 zasad pogłębionego treningu mistrzowskiego. Dowiesz się, jakie błędy sprawiają, że zamiast trenować, tylko „jesteś na treningu”. Poznasz też tajemnicę ludzi, którzy w 15 minut osiągają postępy takie, jak inni w godzinę.

W tej części dowiesz się, czym jest ścieżka ekspercka i dlaczego tylko niewielka garstka ludzi jest w stanie nią podążać. Poznasz największe pułapki i zagrożenia, które pojawią się na drodze do mistrzostwa. Dowiesz się także, jak kierować swoim rozwojem, aby zminimalizować szansę niepowodzeń oraz jakich zasad się trzymać, aby pozostać na ścieżce mistrzowskiej.

Gdzie i kiedy?

„Mistrzowski Trening” realizujemy parę razy do roku, gdy zbierze się grupa uczestników. Jeżeli temat Cię zainteresował to wypełnij formularz, który znajdziesz na dole strony, a my prześlemy Ci informację, gdy będziemy rozpoczynać następną edycję.


Cały trening składa się z 4 modułów które realizowane są w ciągu całodniowego szkolenia, spotykamy się w Krakowie przy ul. Lubicz 3, piętro II, sala 218.

Harmonogram Mistrzowskiego Treningu

Moduł Przykładowe godziny Temat
#1 10:00 – 11:30 Zasady Mistrzowskiego Treningu
#2 11:45 – 13:45 Odkrycie indywidualnych predyspozycji
#3 14:00 – 15:30 Idealny trening
#4 15:45 – 18:00 Ścieżka mistrzowska

Realizujemy też kurs w wersji szkolenia weekendowego – więcej szczegółów mailowo.

Dla kogo?

MISTRZOWSKI TRENING to szkolenie skierowane do wszystkich osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, zarówno ruchowe: sportowców, tancerzy, pasjonatów sztuk walk, instruktorów jak i zawodowe: handlowcy, przedsiębiorcy, szkoleniowcy itp. Niezależnie od tego, co ćwiczysz, trening ekspercki i ścieżka mistrzowska we wszystkich rodzajach aktywności ruchowej mają pewne wspólne cechy. Kiedy je poznasz, będziesz w stanie z każdego treningu wycisnąć 100%.

Kto prowadzi szkolenie?

Amadeusz Ley – psycholog, certyfikowany trener, wykładowca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych. Autor programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej.

Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager UmysłuHaker UmysłuLearn2Learn,  Rozum i SerceMistrzowski trening).

Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: „Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

Amadeusz Ley trener psychoedukacja

Tak było na poprzedniej edycji

„Skąd pomysł na to szkolenie?”

Przez całe życie coś ćwiczyłem. Trenowałem i obserwowałem, jak trenują i rozwijają się inni. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niektórym przychodzi to z taką łatwością, a innym nie. Byłem skłonny uznać, że to chyba kwestia talentu – jakiejś wrodzonej predyspozycji, która sprawia, że niektórzy są po prostu w czymś lepsi. Z czasem jednak, przekonałem się, że tak nie jest. Kilkanaście lat doświadczeń w sztukach walki, psychologii i pracy trenerskiej nauczyło mnie, że każdy może osiągnąć mistrzostwo w swojej dziedzinie, niezależne od tego, z jakim bagażem zaczyna.” – Amadeusz Ley

Pierwsze warsztaty zorganizowane były dla zapaleńców z krakowskiej szkoły Tanga. Spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, co utrzymało mnie w przekonaniu, że warto nieść tę wiedzę w świat. Dlatego postanowiłem zorganizować szkolenie otwarte, dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać – zarówno początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i tych, którzy osiągnęli już szczyt i chcą dowiedzieć się, co dalej.

Jak można się zapisać?

Zapisać można się poniżej, dostępne są 3 opcje cenowe:

300 zł

Jeden moduł

Przyjdź i sprawdź, czy to dla Ciebie.

Zawsze możesz dopłacić pozostałą kwotę i zostać na całe szkolenie.

Dobre rozwiązanie, jeżeli temat Cię zainteresował, ale nie jesteś do końca przekonany czy się sprawdzi u Ciebie.

1200 zł

Cały kurs

Cały kurs, składający się z 4 modułów, każdy z nich wprowadza w następny etap Mistrzowskiego Treningu.

W cenie otrzymujesz materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pełny skrypt uczestnika oraz certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że tego obecnie potrzebujesz i masz świadomość, że praca nad sobą to proces, który wymaga czasu.

 

 1600 zł

Pakiet VIP

Cały kurs, składający się z 4 modułów, każdy z nich wprowadza w następny etap Mistrzowskiego Treningu.

W cenie otrzymujesz rozszerzone materiały szkoleniowe, dodatkowe nagrania szkoleniowe, przerwy kawowe oraz pełny skrypt uczestnika oraz certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Dodatkowo nielimitowane konsultacje indywidualne przez 30 dni po zakończeniu szkolenia.

Dobre rozwiązanie, jeżeli wiesz, że tego obecnie potrzebujesz i masz świadomość, że praca nad sobą to proces, który wymaga czasu.

Gwarantujemy 100% skuteczność naszych metod. Jeżeli jednak efekt nie będzie satysfakcjonujący, zobowiązujemy się do zwrotu poniesionych kosztów.

 

Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś na udział w Mistrzowskim Treningu, chcesz zapłacić później albo po prostu chcesz otrzymywać powiadomienia o następnych edycjach, to wypełnij formularz, który znajduje się poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Mistrzowskiego Treningu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

t: 506 60 60 51
@: biuro@psychoedukacja.edu.pl