MANAGER UMYSŁU – KURS

Zabrakło mi motywacji”, „zbyt często odkładam na później”, „nie mam wiary w siebie” – to najczęstsze powody niepowodzeń w osiąganiu  celów. Nie ma się co dziwić, żyjemy w czasach, w których ilość informacji odbieranych w trakcie dnia wielokrotnie przekracza nasze możliwości, stąd też trudno zdecydować co jest w tym momencie najważniejsze.

 

Z drugiej strony wciąż rosnące wymagania z zewnątrz sprawiają, że musimy być coraz skuteczniejsi, szybsi i bardziej zmotywowani. Inne sprawy trzeba odłożyć na później – mało zostaje czasu na przyjemności, odpoczynek, czy rozwój.

Wiele osób próbuje pogodzić różne wyzwania i obowiązki; pracę, studia (czasem jedno i drugie), rodzinę, z ciągłą potrzebą doskonalenia i rozwoju.

Tak powstał pomysł na kurs MANAGER UMYSŁU – zarządzaj swoim umysłem. Jest to cykl 8 spotkań poświęconych najskuteczniejszym metodom rozwoju osobistego. Spotkania podzielone są na 5 działów:

 • Bezgraniczna motywacja
 • Pokonaj prokrastynację
 • Doskonała pamięć i koncentracja
 • Radzenie sobie ze stresem
 • Zmiana osobista

>>>ZAPISZ SIĘ<<<

Czym jest ten kurs

Czym nie jest ten kurs

 • Spotkaniem z ambitnymi i ciekawymi ludźmi, ludźmi, którym się chce – takimi jak ty
 • Warsztaty, na których przećwiczysz w praktyce najskuteczniejsze metody zarządzania własnym umysłem
 • Konkretne, skuteczne narzędzia, z których każdy wybierze coś dla siebie
 • Spotkania w 100% nastawione na twój rozwój i satysfakcję
 • Spotkaniem z ludźmi, którym się nie chce
 • Kolejnym szkoleniem, na którym dowiesz się co robisz źle i jak „teoretycznie” można byłoby to zrobić lepiej
 • Zestawem przypadkowych technik z przestarzałych podręczników
 • Szkoleniem, które pobudza emocje, na chwilę poprawia samopoczucie i nic po sobie nie zostawia

I. Bezgraniczna motywacja

Jakie są tajemnice bezgranicznej motywacji i czemu zmuszanie się do pracy przynosi efekty przeciwne do zamierzonych? Jak robić to, co musimy, z taką samą chęcią jak to, co bardzo lubimy?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, wzbogacone o praktyczne ćwiczenia, dostosowane do różnych typów motywacji pomogą najbardziej zdemotywowanym obudzić w sobie bezkresne pokłady energii, a tym pracowitym, znacznie rozwinąć swój potencjał.

Ćwiczenia opierają się m.in. o błyskawiczną motywację M. Pantalona, odkrywanie indywidualnego systemu wartości oraz metody wglądowe.

II. Pokonaj prokrastynację

Większość z nas ma takie dziedziny, w których z ogromną chęcią, natychmiast oddaje się pewnym czynnościom oraz takie, które z uporem odkłada na później. Wtedy pojawia się stres, nadrabianie na ostatnią chwilę i wyrzuty: „czemu nie zabrałem się za to wcześniej”, albo „ja to chyba po prostu jestem leniem”. Nic bardziej mylnego, odwlekanie nie ma nic wspólnego z lenistwem. Jest raczej charakterystyczne dla osób ambitnych i inteligentnych (właśnie tak, więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na szkoleniu lub pobierając ebooka przy zapisach na newsletter na dole strony).

Najważniejsze jednak jest to, że można z tym walczyć. Teraz, nie później. Podczas szkolenia przećwiczysz 5 sposobów walki z prokrastynacją. dowiesz się skąd się bierze i jaki jest mechanizm odwlekania.

III. Doskonała pamięć i koncentracja

Ta część kursu pozwoli ci zapoznać się z podstawowymi zasadami działania pamięci. Już samo poznanie tych zasad pozwoli ci przyspieszyć proces nauki kilkukrotnie. Ponadto poznasz i przećwiczysz w praktyce ćwiczenia pobudzające koncentrację oraz najbardziej skuteczne techniki pamięciowe,  dzięki którym zapamiętanie dowolnej ilości informacji stanie się prostsze niż kiedykolwiek.

IV. Zmiana osobista

Moduł ten poświęcony jest zmianie, zarówno w sensie ogólnym i w konkretnych sytuacjach. Dzięki temu dowiesz się dlaczego postanowienia noworoczne nie mają szans powodzenia, a nauka umiejętności wyczytanych w poradnikach jest trudna do przeprowadzenia. Przy pomocy prostych ćwiczeń nauczysz się jak realizować swoje postanowienia tak, aby nie były tylko pobożnymi życzeniami.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, regularne ćwiczenia fizyczne, czy rzucenie palenia, każda zmiana rządzi się pewnymi prawami. Poznanie tych praw, w połączeniu z ćwiczeniami wspomagającymi planowanie i realizowanie pożądanych zachowań, pozwoli ci tak pokierować swoim rozwojem osobistym, by wszystkie, nawet najśmielsze marzenia znalazły się w zasięgu ręki.

Gdzie i kiedy?

Najbliższy kurs rozpoczyna się we we wtorek, 31 października 2017, 18:00 – 20:00Pierwsze szkolenie poświęcone będzie jednej z najskuteczniejszych obecnie technik motywowania, która:
• w ciągu kilku minut wywołuje trwałą zmianę
• może być stosowana niemal w każdej sytuacji, zarówno na sobie jak i na innych
• zmieniła oblicze interwencji kryzysowej w amerykańskiej służbie zdrowia
• jest z powodzeniem stosowana w: zarządzaniu ludźmi, negocjacjach, sprzedaży, zmianie osobistej, rozwiązywaniu problemów w relacjach osobistych i wielu innych dziedzinach.

Kurs składa się z cyklu 8 spotkań, co tydzień o tej samej porze, każde poświęcone innemu tematowi. Terminy szkoleń:
31.10 – Motywacja i motywowanie
07.11 – Odkrywanie wartości i celów życiowych
14.11 – Planowanie i realizacja celów
21.11 – Pokonać prokrastynację
28.11 – Doskonała pamięć i koncentracja
05.12 – Radzenie sobie ze stresem
12.12 – Strategie zmiany osobistej
19.12 – Jak utrwalać nowe nawyki

Spotykamy się w Krakowie przy ul. Mogilskiej 65, 4 piętro.

[Google_Maps_WD id=2 map=2]

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy potrzebują w pełni wykorzystać swój potencjał umysłowy: managerowie zarządzający projektami i zespołami ludzi, freelancerzy – samodzielnie wykonujący prace twórcze oraz studenci – zwłaszcza w trakcie sesji!

Ile to kosztuje?

Koszt jednego spotkania to 250 zł. Jest również możliwość zapisania się na cały cykl 8 spotkań – koszt 1700 zł (2000 zł).

Gwarantowana skuteczność albo zwrot pieniędzy!

Jesteśmy tak pewni naszej metody, że gwarantujemy  stuprocentową skuteczność. Jeżeli jednak w trakcie szkolenia uznasz, że nie odpowiada ono twoim wymaganiom, zobowiązujemy się do zwrotu poniesionych kosztów.

„Uczestniczyłem w pierwszym etapie szkolenia tego projektu i postanowiłem go ukończyć. Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, podzielenie go na sesje 2 godzinne, przez 8 tygodni – bardzo dobry pomysł, można wyrobić pewien nawyk. Szczerze i gorąco polecam”

Wojciech, zenjogroup.pl

>>>FORMULARZ ZAPISÓW<<<

Kto prowadzi szkolenia?


Amadeusz Ley – psycholog, wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych, twórca programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej. Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager UmysłuLearn2LearnMistrzowski trening oraz Podróż przez style poznawcze). Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: “Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

Dowiedz się więcej, w zakładce o nas.

Jak można się zapisać?

Najbliższe szkolenie odbędzie się we wtorek, 31 października 2017, 18:00 – 20:00 i poświęcone będzie motywacji i motywowaniu. Kurs składa się z cyklu 8 spotkań, co tydzień o tej samej porze, każde poświęcone innemu tematowi.

Koszt: 50 zł za pojedyncze spotkanie, 247 zł (400 zł) za cały kurs. Aby zarezerwować miejsce na najbliższe spotkanie wypełnij formularz:

Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem! Wpisz swój adres email oraz imię poniżej:

[mc4wp_form id=”2700″]