Mistrzowski Trening

„Czym jest szkolenie MISTRZOWSKI TRENING”

Pewnie znasz też taki moment, kiedy czujesz, że przestajesz robić postępy. Trenujesz tak samo, lub ciężej, lecz efekty przestają się pojawiać. Najwięcej osób w tym momencie właśnie rezygnuje. Nie wiedzą, że już za rogiem czeka na nich kolejny duży skok formy i umiejętności. Rezygnują, bo nie wiedzą jak się do niego dostać.

Sportowcy olimpijscy oraz osoby, które powracały do funkcjonowania po bardzo poważnych kontuzjach, osiągają sukces dzięki stosowaniu 8 zasad mistrzowskiego treningu.

Dotyczy to różnych dziedzin: sport, taniec, sztuki walki, ale także umiejętności miękkich: zarządzanie ludźmi, sprzedaż, wystąpienia publiczne. Te same zasady zostały z powodzeniem wdrożone w zespołach handlowych, u szkoleniowców oraz przedsiębiorców, przynosząc błyskawiczny rozwój kompetencji.

 

MISTRZOWSKI TRENING to szkolenie skierowane do wszystkich osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, zarówno ruchowe: sportowców, tancerzy, pasjonatów sztuk walk, instruktorów  jak i zawodowe: handlowcy, przedsiębiorcy, szkoleniowcy itp. Niezależnie od tego, co ćwiczysz, trening ekspercki i ścieżka mistrzowska we wszystkich rodzajach aktywności ruchowej mają pewne wspólne cechy. Kiedy je poznasz, będziesz w stanie z każdego treningu wycisnąć 100%.

Odkrycie indywidualnych predyspozycji

Każdy z nas jest inny, każdy ma odmienne uwarunkowania i możliwości. Tak jak nie istnieje jeden klucz do wszystkich zamków, tak nie istnieje jeden sposób nauki dla wszystkich ludzi. Przy pomocy testów psychologicznych, każdy uczestnik odkrywa dominujący rodzaj inteligencji, na którym oparty jest sposób postrzegania i uczenia się ruchu. Każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia wybranych (dominujących) stylów uczenia się.

„Co mi dadzą te zajęcia?”

Przede wszystkim dowiesz się jak w pełni wykorzystać każdy trening, co w znacznym stopniu przyspieszy twoje postępy. Poza tym dowiesz się, jakie są twoje predyspozycje i atuty, które możesz wykorzystać i rozwijać podczas ćwiczeń.

Idealny trening

Dlaczego u jednych progres jest wyraźny i robią postępy niemal z treningu na trening, podczas gdy inni potrafią przez lata trwać w miejscu? W tej części poznasz 8 zasad pogłębionego treningu mistrzowskiego. Dowiesz się, jakie błędy sprawiają, że zamiast trenować, tylko „jesteś na treningu”. Poznasz też tajemnicę ludzi, którzy w 15 minut osiągają postępy takie, jak inni w godzinę.

Ścieżka mistrzowska

W tej części dowiesz się, czym jest ścieżka ekspercka i dlaczego tylko niewielka garstka ludzi jest w stanie nią podążać. Poznasz największe pułapki i zagrożenia, które pojawią się na drodze do mistrzostwa. Dowiesz się także, jak kierować swoim rozwojem, aby zminimalizować szansę niepowodzeń oraz jakich zasad się trzymać, aby pozostać na ścieżce mistrzowskiej.

A tak było na poprzedniej edycji:

„Kto prowadzi zajęcia?”

Szkolenie prowadzi Amadeusz Ley – psycholog, certyfikowany trener, twórca programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej. Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: “Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

„Skąd pomysł na to szkolenie?”

Przez całe życie coś ćwiczyłem. Trenowałem i obserwowałem, jak trenują i rozwijają się inni. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niektórym przychodzi to z taką łatwością, a innym nie. Byłem skłonny uznać, że to chyba kwestia talentu – jakiejś wrodzonej predyspozycji, która sprawia, że niektórzy są po prostu w czymś lepsi. Z czasem jednak, przekonałem się, że tak nie jest. Kilkanaście lat doświadczeń w sztukach walki, psychologii i pracy trenerskiej nauczyło mnie, że każdy może osiągnąć mistrzostwo w swojej dziedzinie, niezależne od tego,  z jakim bagażem zaczyna.” – Amadeusz Ley

Pierwsze warsztaty zorganizowane były dla zapaleńców z krakowskiej szkoły Tanga. Spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, co utrzymało mnie w przekonaniu, że warto nieść tę wiedzę w świat. Dlatego postanowiłem zorganizować szkolenie otwarte, dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać – zarówno początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i tych, którzy osiągnęli już szczyt i chcą dowiedzieć się, co dalej.

„Gdzie, kiedy i za ile?”

Kraków, ul. Lubicz 3

Sobota, 18.08.2018 10:00 – 18:00

Moduł Temat
#1 10:00 – 11:30 Zasady Mistrzowskiego Treningu
#2 11:45 – 13:45 Zaprojektuj swój rozwój

1. Test predyspozycji

2. Dopasowanie niestandardowych ćwiczeń

3. Praca z kamerą

#3 14:00 – 15: 30 Metody MT: Wizualizacja, Trening, Symulacja

1. Wizualizacja 3-stopniowa

2. Trening: izolacja poszczególnych elementów, wielokrotne powtórzenie

3. Koncentracja – jak ją ćwiczyć i utrzymywać w trakcie treningu

#4 15:45 – 18:00 Ścieżka mistrzowska

1.  Pułapki na drodze rozwoju – jak ich uniknąć

2. Linia czasu – analiza dotychczasowych osiągnięć i planowanie przyszłych

3. Training Model Canvas – zaprojektuj swoją ścieżkę mistrzowską

Koszt:   1200 zł/osobę

 >>>ZAREZERWUJ MIEJSCE<<<

 

Gwarancja 100% albo zwrot pieniędzy – jeżeli w trakcie zajęć uznasz, że z jakichś powodów nie odpowiadają ci, otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dzwoń: 506 60 60 51

Przyjdź na MISTRZOWSKI TRENING – niezwykłe warsztaty, na których zaplanujesz swoją drogę do mistrzostwa!

 >>>ZAPISZ SIĘ<<<

 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem! Napisz do nas na adres: biuro@psychoedukacja.edu.pl maila a tytule newsletter, a w odpowiedzi otrzymasz bezpłatnego ebooka!