Psychoedukacja...

Czym są Spotkania z Praktyczną Psychologią (SPP)? Dlaczego się spotykamy?

Spotykamy się aby wykorzystywać praktyczne aspekty psychologii do zwiększania swojej efektywności.

Psychologia rozlegle opisuje prawa i mechanizmy rządzące ludzka psychiką. Na spotkaniach skupiamy się na tych aspektach, które praktycznie można wykorzystać w życiu, aby osiągać lepsze efekty. Wyselekcjonowana wiedza jest przekazywana za pomocą przyśpieszonych metod uczenia się i oparta jest w dużej mierze o ćwiczenia, które ułatwiają przeniesienie umiejętności na codzienne życie.

Wszystkie nasze kursy oparte są na tych zasadach, natomiast SPP są otwarte dla wszystkich. Każde szkolenie, jest procesem przeprowadzonym od początku, więc można dołączyć w każdej chwili i uczyć się razem z nami. Staramy się, aby spotkania odbywały się regularnie i pokrywały jak najwięcej aspektów ważnych dla rozwoju. Naszą misją jest szerzenie wiedzy psychologicznej w praktycznej formie, dlatego chcemy dotrzeć ze spotkaniami do wszystkich osób zdeterminowanych do rozwoju.

Temat ostatniego spotkania

25 godzin na dobę” – czyli jak zwiększyć swoją efektywność osobistą

Czy masz czasem takie dni, że doba to za mało? Chciałbyś, żeby liczyła więcej, ponieważ masz tyle do zrobienia, że wciąż się nie wyrabiasz?

Jeżeli tak, to to spotkanie może okazać się dla Ciebie wybawieniem! Dowiesz się, gdzie znikają godziny w trakcie dnia i jak zyskać dodatkowy czas. Poznasz techniki planowania i organizacji czasu a także metody wspomagania koncentracji i motywacji. Przećwiczysz na case’ach i na własnym przykładzie jak zaplanować dzień, żeby skupić się tylko na najważniejszych tematach. Słowem wszystko, czego potrzeba, aby podkręcić swoją efektywność osobistą do maksimum.

Dla kogo polecamy spotkanie?
▪ przedsiębiorcy i freelancerzy – szczególnie jeśli często przerzucają uwagę pomiędzy różnymi zadaniami
▪ osoby aktywne życiowo, które same organizują sobie dzień

Następne Spotkanie

Dziewiąte z serii Spotkanie z Praktyczną Psychologią odbędzie się 24 lutego 2019.  Więcej informacji już niebawem. Możemy zdradzić, że najbliższe spotkanie skupi na micie wolnej woli i warsztat poświęcony będzie tematyce wpływu różnych czynników na zachowanie ludzkie.

Jeżeli zainteresowało Cię SPP to wypełnij formularz, który znajdziesz na dole strony, a my prześlemy Ci informację o zbliżającym się spotkaniu.

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądały poprzednie SPP? Zapytaj Społeczność Praktycznej Psychologii: Grupa SPP na Facebooku

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2019, w niedzielę w godzinach 17:00 – 19:00.

Spotykamy się w Krakowie przy ul. Lubicz 3, piętro II, sala 218.

Kto prowadzi spotkania?

Amadeusz Ley – psycholog, certyfikowany trener, wykładowca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych na Wydziale Humanistycznym AGH, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych. Autor programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej.

Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager UmysłuHaker UmysłuLearn2Learn,  Rozum i SerceMistrzowski trening).

Entuzjasta rozwoju osobistego, zwolennik wychodzenia poza bariery własnych ograniczeń. Prywatnie – miłośnik sztuk walk, posiada czarny pas w Aikido, kilkukrotny maratończyk. Motto życiowe: „Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację” – Henry Ford.

Zdarza się, że gościnnie występują inni prowadzący, o czym wcześniej informujemy.

Amadeusz Ley trener psychoedukacja

Jak można się zapisać?

Zapisać można się poniżej, dostępne są 3 opcje cenowe:

20 zł*

Spotkanie

*Cena promocyjna przy rezerwacji miejsca do 23.02.19

Dobry wybór, jeżeli już wcześniej wiesz, że chcesz wziąć udział w spotkaniu.

40 zł

Spotkanie

Pełna cena spotkania, rezerwacja w dniu spotkania – 24.02.19

Dobry wybór, jeżeli wcześniej brakło Ci czasu na rezerwację miejsca.

177 zł

Spotkanie + konsultacje

Spotkanie, a dodatkowo po nim konsultacje indywidualne.
(konsultacje mogą odbyć się w innym dogodnym terminie)

Dobry wybór, jeżeli masz większe oczekiwania od pracy nad sobą i chcesz to robić pod okiem profesjonalisty.

Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś na udział w spotkaniu, chcesz zapłacić później albo po prostu chcesz otrzymywać powiadomienia o następnych spotkaniach, to wypełnij formularz, który znajduje się poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie.

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Spotkań z Praktyczną Psychologią prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

t: 506 60 60 51
@: biuro@psychoedukacja.edu.pl