Spotkania z Praktyczną Psychologią

Spotkania z Praktyczną Psychologią (SPP)

Spotykamy się aby wykorzystywać praktyczne aspekty psychologii do zwiększania swojej efektywności.

Psychologia rozlegle opisuje prawa i mechanizmy rządzące ludzka psychiką. Na spotkaniach skupiamy się na tych aspektach, które praktycznie można wykorzystać w życiu aby osiągać lepsze efekty. Wyselekcjonowana wiedza jest przekazywana za pomocą przyśpieszonych metod uczenia się i oparta jest w dużej mierze o ćwiczenia, które ułatwiają przeniesienie umiejętności na codzienne życie.

Wszystkie nasze kursy oparte są na tych zasadach, natomiast SPP są otwarte dla wszystkich.
Każde szkolenie, jest procesem przeprowadzonym od początku, więc można dołączyć w każdej chwili i uczyć się razem z nami.

Zapisz się i odwiedź nas na trzecim SPP już w niedzielę 11.06.

Temat najbliższego szkolenia:

„25 godzin na dobę – czyli jak zwiększyć swoją efektywność osobistą”
 

Jeżeli każdy Twój dzień wydaje Ci się za krótki.

Jeżeli wiecznie brakuje Ci czasu na dokończenie spraw.

 

Jeżeli chciałbyś to zmienić, to warto odwiedzić nas w niedzielę.
 
Doba dobie nierówna, każdego dnia wykonujemy inną ilość zadań, ale często wydaje się że brakuje nam właśnie tej jednej ekstra godziny, dzięki której moglibyśmy nadrobić zaległości.
 

Na spotkaniu dowiesz się gdzie znikają godziny w trakcie dnia i jak zyskać dodatkowe, poznasz techniki planowania i organizacji czasu a także metody wspomagania koncentracji i motywacji.

Słowem wszystko, czego potrzeba aby podkręcić swoją efektywność osobistą do maksimum. Jest to już trzecie spotkanie z serii SPP na którym skupiamy się na praktycznych tematach, które mogą podkręcić Twoją efektywność.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić odwiedź nas 11 czerwca, zapisz się przez formularz i odwiedź nas w niedzielę.

Kto prowadzi szkolenie: Amadeusz Ley, psycholog, trener, wykładowca czytaj więcej…

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017, w Krakowie, przy ulicy Mogilskiej 65, w godzinach 17:00-19:00, koszt: 20 zł.


Aby zarezerwować miejsce, wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem! Wpisz swój adres email oraz imię poniżej: