Spotkania z Praktyczną Psychologią

Spotkania z Praktyczną Psychologią (SPP)

Spotykamy się aby wykorzystywać praktyczne aspekty psychologii do zwiększania swojej efektywności.

Psychologia rozlegle opisuje prawa i mechanizmy rządzące ludzka psychiką. Na spotkaniach skupiamy się na tych aspektach, które praktycznie można wykorzystać w życiu aby osiągać lepsze efekty. Wyselekcjonowana wiedza jest przekazywana za pomocą przyśpieszonych metod uczenia się i oparta jest w dużej mierze o ćwiczenia, które ułatwiają przeniesienie umiejętności na codzienne życie.

Wszystkie nasze kursy oparte są na tych zasadach, natomiast SPP są otwarte dla wszystkich.
Każde szkolenie, jest procesem przeprowadzonym od początku, więc można dołączyć w każdej chwili i uczyć się razem z nami.

Zapisz się i odwiedź nas na czwartym SPP już w niedzielę 19.11.

 

Temat najbliższego szkolenia:

„Jak funkcjonują ludzie – relacje w praktyce”

 

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak funkcjonują ludzie w praktyce, jakie istnieją wzorce komunikacyjne i jak budować zdrowe relacje to warto odwiedzić nas w niedzielę.

Często zdarza się tak, że nie możesz dogadać się z jakąś osobą, gdzie relacja wydawała się być dobrze ułożona, ale przez jedno nieporozumienie wszystko się posypało. Nie powinno tak być.

Jeżeli chcesz zbudować z takimi osobami dobrą i trwałą relacje, poznaj razem z nami podstawowe typy psychologiczne, które pomogą zrozumieć Ci zachowania innych ludzi. Jeżeli nauczysz się je rozpoznawać to łatwiej i skuteczniej będziesz mógł dobierać odpowiednie komunikaty. Za pomocą prostych wskazówek nauczysz się jak budować zdrowe i trwałe relacje.

Jest to już czwarte z serii spotkanie SPP na którym skupiamy się na praktycznych aspektach psychologii, które można wykorzystać w codziennym życiu, wypełnij formularz i spotkaj się z nami w niedzielę.

 

Poznaj relacje od nowej strony

Kto prowadzi szkolenie: Amadeusz Ley, psycholog, trener, wykładowca czytaj więcej…

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 19 listopada 2017, w Krakowie, przy ulicy Zygmunta Augusta 5/1, w godzinach 17:00-19:00, koszt: 20 zł.


Aby zarezerwować miejsce, wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem! Wpisz swój adres email oraz imię poniżej: