Spotkania z Praktyczną Psychologią

Spotkania z Praktyczną Psychologią (SPP)

Spotykamy się aby wykorzystywać praktyczne aspekty psychologii do wykorzystania w codziennym życiu.

Psychologia rozlegle opisuje prawa i mechanizmy rządzące ludzka psychiką. Na spotkaniach skupiamy się na tych aspektach, które praktycznie można wykorzystać w życiu aby osiągać lepsze efekty. Wyselekcjonowana wiedza jest przekazywana za pomocą przyśpieszonych metod uczenia się i oparta jest w dużej mierze o ćwiczenia, które ułatwiają przeniesienie umiejętności na codzienne życie.

Wszystkie nasze kursy oparte są na tych zasadach, natomiast SPP są otwarte dla wszystkich.
Każde szkolenie, jest procesem przeprowadzonym od początku, więc można dołączyć w każdej chwili i uczyć się razem z nami.

Zapisz się i odwiedź nas na czwartym SPP już w niedzielę 04.01.2018

Temat najbliższego szkolenia:

„TRoP – Twórcze Rozwiązywanie Problemów

Każda organizacja (raczej wcześniej niż później) staje przed koniecznością rozwiązywania problemów. Zarówno problemów strategicznych (w którą pójść stronę; w co zainwestować) jak i operacyjnych (jak zwiększyć ilość klientów; jak zaprezentować nasz produkt żeby się wyróżniać na tle konkurencji; jak zareagować na kryzys, który sami wywołaliśmy).

Powszechnie znaną metodą jest „burza mózgów” – zbieramy zespół i na „trzy, cztery” wymyślamy pomysły. To nie jedyna droga! Są problemy, w których nie ma jednoznacznie dobrego rozwiązania i trzeba wygenerować rozwiązanie twórcze – do tego służy „TRoP”.

Jest to już piąte  spotkanie SPP na którym skupiamy się na praktycznych aspektach psychologii, które można wykorzystać w codziennym życiu, wypełnij formularz i spotkaj się z nami w niedzielę.

Zastosuj kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Kto prowadzi szkolenie:

Konrad Szczypczyk – przede wszystkim jest psychologiem, aktywnie działającym w biznesie. Od 2002r. buduje i utrzymuje relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Przez 11 lat sprawdzał się również jako manager – zarządzając (dyrektor) Spółką z o.o. z segmentu MŚP, która prowadzi równolegle 4 różne firmy. Z kolei od 2010 roku aktywnie działa jako udziałowiec w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 2016 roku współpracuje z Jackiem Mleczko przy projekcie konsultingowo-szkoleniowym Alchemia Biznesu.

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 04 lutego 2018, w Krakowie, przy ulicy Zygmunta Augusta 5/1, w godzinach 17:00-19:00, koszt: 20 zł.
[Google_Maps_WD id=2 map=2]
Aby zarezerwować miejsce, wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem! Wpisz swój adres email oraz imię poniżej:

[mc4wp_form id=”2700″]