Psychoedukacja...

SPP

Spotkania z Praktyczną Psychologią (SPP)

Spotykamy się aby wykorzystywać praktyczne aspekty psychologii do zwiększania swojej efektywności.

Psychologia rozlegle opisuje prawa i mechanizmy rządzące ludzka psychiką. Na spotkaniach skupiamy się na tych aspektach, które praktycznie można wykorzystać w życiu aby osiągać lepsze efekty. Wyselekcjonowana wiedza jest przekazywana za pomocą przyśpieszonych metod uczenia się i oparta jest w dużej mierze o ćwiczenia, które ułatwiają przeniesienie umiejętności na codzienne życie.

Wszystkie nasze kursy oparte są na tych zasadach, natomiast SPP są otwarte dla wszystkich.
Każde szkolenie, jest procesem przeprowadzonym od początku, więc można dołączyć w każdej chwili i uczyć się razem z nami.

Zapisz się i odwiedź nas na pierwszym spotkaniu SPP już w niedzielę 23.04.

Temat najbliższego szkolenia:

Zmiana, jak reaktywować noworoczne postanowienia?

Za nami nowy rok, dla wielu oznacza to nowe postanowienia zmiany. Do najczęstszych postanowień należą: regularne uprawianie sportu/ćwiczeń, zmiana diety, walka z odwlekaniem czy systematyczna nauka np. języków. Niestety statystki pokazują, większość z postanowień noworocznych już odeszła w niepamięć.

Ci, którym udało się skutecznie wprowadzić zmiany, już po kilku miesiącach cieszą się rezultatami, co zdecydowanie poprawia samoocenę oraz wiarę we własne siły i możliwości. Co więcej, osoby takie postrzegane są przez innych jako ciekawsze, silniejsze i bardziej wartościowe (są nawet doniesienia, z których wynika, że osoby które skutecznie wprowadzają w swoje życie zmiany – więcej zarabiają!).

Doświadczenie jednak pokazuje nam, że w większości przypadków zbyt szybko odpuszczamy. Postanowienia noworoczne, czy jakiekolwiek inne, typu: od jutra zacznę… czy: od jutra przestanę… w ponad 90% przypadków nie są w stanie spowodować trwałej zmiany i po kilu próbach zostają bezpowrotnie porzucane. A to z kolei powoduje spadek samooceny i diametralnie zmniejsza szansę na skuteczne wprowadzenie zmiany w przyszłości. Im więcej razy odpuszczamy, tym łatwiej wyrabiamy sobie nawyk niedotrzymywania postanowień.

Powodów niepowodzenia jest wiele: brak planowania, brak konkretów, brak wiary w siebie i wiele innych, ale jest jeden najważniejszy: brak spójnego wizerunku siebie (więcej na ten temat znajdziesz tu: www.psychoedukacja.edu.pl/jak-skutecznie-realizowac-noworoczne-postanowienia).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie prawa rządzą zmianą i jak to wykorzystać, by stawać się coraz lepszym człowiekiem, zapraszam na szkolenie: „Zmiana, jak reaktywować noworoczne postanowienia?„


Na szkoleniu poznasz techniki zarządzania zmianą oraz dowiesz się, przez jakie etapy musisz przejść aby zminimalizować szansę niepowodzenia. Ponadto dowiesz się, jak zaplanować zmianę oraz jakich technik motywacyjnych używać, a jakich nie, by skutecznie wprowadzić zmianę w życie.

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia 2017, w Krakowie, przy ulicy Mogilskiej 65, w godzinach 17:00-19:00, koszt: 20 zł.
Spotkania z Psychologią Praktyczną 23.04.2017:
Imię i nazwisko:
Do zapłaty (kwota w groszach):

[Google_Maps_WD id=2 map=2]