Warsztaty Podróż przez Style Poznawcze

learningpreferences

Czy zdarzyło si się kiedyś słuchać kogoś przez dłuższą chwilę, po czym dotarło do ciebie, że nie masz pojęcia o czym ten człowiek mówi? Rozumiesz poszczególne słowa i wszystko wygląda bardzo sensownie, ale masz wrażenie, że sens przekazu zupełnie do ciebie nie trafia. Jakby mówił w obcym języku. „Czy to ze mną jest coś nie tak, że nie rozumiem, czy może za mało kawy…”

Na pocieszenie – z tobą wszystko ok, tak to po prostu wygląda, kiedy ktoś wysyła informacje poza twoim stylem poznawczym.

Niestety, to samo przytrafia się osobom, które słuchają ciebie. Szczególnie podczas wystąpień publicznych, prezentacji i szkoleń, kiedy nie można dopytać o co chodzi.

Objawia się to przeważnie rozkojarzeniem uczestników, ich uwaga ucieka w kierunku czegoś, co jest dla nich zrozumiałe. Czasem jest to telefon, czasem kolega/koleżanka. Po twoim wystąpieniu, w ich głowach pozostaje mglisty obraz tego, o czym słyszeli.

Style poznawcze psychoedukacja Amadeusz LeyKażdy z nas jest inny. Tak jak nie ma jednego klucza do wszystkich zamków, tak nie ma jednej uniwersalnej metody, by przekazać wiedzę. Dlatego zazwyczaj nosimy przy sobie cały pęk kluczy – tym właśnie jest ta metoda.

Na szkoleniu masz okazję przeżyć podróż przez style poznawcze! Dzięki temu będziesz w stanie przygotować każde swoje wystąpienie tak, aby trafiło do wszystkich stylów poznawczych, przez co będzie bardziej atrakcyjne, zrozumiałe i angażujące. Metoda oparta jest o teorię Inteligencji wielorakich H. Gardnera oraz podstawowe metaprogramy a także zasady przyspieszonego uczenia się. Szczegółowy program poznasz dzwoniąc do nas: 506 60 60 51

Training model canvas Psychoedukacja Amadeusz Ley

Na warsztatach otrzymasz zestaw zaawansowanych materiałów, które możesz wykorzystywać do przygotowywania swoich wystąpień [m.in. Arkusz stylów poznawczych oraz Training model Canvas].

Zajęcia mają charakter warsztatowy, będzie dużo pracy własnej oraz grupowej. W związku z tym warto przygotować w własny temat, aby mieć na czym pracować.

Szkolenie skierowane jest dla wykładowców, trenerów, nauczycieli oraz osób, które zawodowo zajmują się nauczaniem. Jeżeli należysz do tej grupy i chcesz, aby przekazywana przez ciebie wiedza była bardziej atrakcyjna i angażująca, to to szkolenie jest właśnie dla ciebie.

Amadeusz Ley szkoleniaWarsztaty prowadzi Amadeusz Ley – psycholog, certyfikowany trener, założyciel Stowarzyszenia Trenerów Psychospołecznych, twórca programów szkoleniowych wprowadzających przyspieszone metody nauki w oparciu m.in. o odkrywanie dominujących stylów poznawczych oraz autorskie podejście do motywacji. Zainteresowania i działania skupiają się wokół praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej.

Ostatnie kilka lat poświęcił odkrywaniu najskuteczniejszych metod uczenia się i nabywania umiejętności. Zaowocowało to kilkoma programami szkoleń (m.in. Manager Umysłu, Learn2Learn oraz Mistrzowski trening). Teraz odkrycia te przekazuje w postaci warsztatów dla osób, które zawodowo zajmują się uczeniem innych tak, aby mogły osiągnąć jak najlepsze efekty.

Cena: 377 zł (przy zapisach do 25.11.2015 – 217 zł)

>>>ZAPISZ SIĘ<<<

Spotykamy się w sobotę, 5 grudnia w godzinach 10:00 – 16:00, przy ulicy Westerplatte 13/3.

Kraków, ul. Westerplatte 13/3 [google-map-v3 shortcodeid=”bb29bd88cf” width=”550″ height=”350″ zoom=”12″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”true” language=”default” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”true” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” enablegeolocationmarker=”false” enablemarkerclustering=”false” addmarkermashup=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Kraków, ul. Westerplatte 13{}1-default.png{}Tango Nuevo” bubbleautopan=”true” distanceunits=”km” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Gwarancja 100% albo zwrot pieniędzy – jeżeli w trakcie zajęć uznasz, że z jakichś powodów nie odpowiadają ci, otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dzwoń: 506 60 60 51

 >>>ZAPISUJĘ SIĘ<<<

Chcesz otrzymywać informacje o naszych szkoleniach?
Zapisz się na newslettera, a w prezencie otrzymasz bezpłatnego ebooka o tym, jak poradzić sobie z odwlekaniem! Wpisz swój adres email oraz imię poniżej:

[mc4wp_form id=”2700″]