Zmiana

Jak realizować noworoczne postanowienia

Zbliża się nowy rok, dla wielu oznacza to nowe postanowienia zmiany. Do najczęstszych postanowień należą: regularne uprawianie sportu/ćwiczeń, zmiana diety, walka z odwlekaniem czy systematyczna nauka np. języków.

Amadeusz Ley szkolenia

Ci, którym uda się skutecznie wprowadzić zmiany, już po kilku miesiącach cieszą się rezultatami, co zdecydowanie poprawia samoocenę oraz wiarę we własne siły i możliwości. Co więcej, osoby takie postrzegane są przez innych jako ciekawsze, silniejsze i bardziej wartościowe (są nawet doniesienia, z których wynika, że osoby które skutecznie wprowadzają w swoje życie zmiany – więcej zarabiają!).

Doświadczenie jednak pokazuje nam, że w większości przypadków zbyt szybko odpuszczamy. Postanowienia noworoczne, czy jakiekolwiek inne, typu: od jutra zacznę… czy: od jutra przestanę… w ponad 90% przypadków nie są w stanie spowodować trwałej zmiany i po kilu próbach zostają bezpowrotnie porzucane. A to z kolei powoduje spadek samooceny i diametralnie zmniejsza szansę na skuteczne wprowadzenie zmiany w przyszłości. Im więcej razy odpuszczamy, tym łatwiej wyrabiamy sobie nawyk niedotrzymywania postanowień.

Powodów niepowodzenia jest wiele:  brak planowania, brak konkretów, brak wiary w siebie i wiele innych, ale jest jeden najważniejszy: brak spójnego wizerunku siebie (więcej na ten temat znajdziesz tu: www.psychoedukacja.edu.pl/jak-skutecznie-realizowac-noworoczne-postanowienia).

ludzie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie prawa rządzą zmianą i jak to wykorzystać, by stawać się coraz lepszym człowiekiem, zapraszam na szkolenie: Jak realizować noworoczne postanowienia. Na szkoleniu poznasz techniki zarządzania zmianą oraz dowiesz się, przez jakie etapy musisz przejść aby zminimalizować szansę niepowodzenia. Ponadto dowiesz się, jak zaplanować zmianę oraz jakich technik motywacyjnych używać, a jakich nie, by skutecznie wprowadzić zmianę w życie.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 9 stycznia 2016,  w Krakowie, w ośrodku szkoleniowym przy ul. Długiej, w godzinach 18:00-20:00, koszt: 37 zł.

Aby zarezerwować miejsce, wypełnij formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/1Y2Jhte7OeWuzKvLX64ufjWI3z3L1JWBhveLyZgXsBkw
lub skontaktuj się z nami:
mail: szkolenia@psychoedukacja.edu.pl
tel: 506 60 60 51

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *